Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Testreszabható talpbetét

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Testreszabható talpbetét
2021.12.11. 19:39
Sziasztok,

Szerintetek ki készíti legjobb minőségben az egyedi Sidas talpbetéteket itthon? Amiért kérdezem:

Egy éve csináltattam Budaörsön egy egyedi talpbetétet. Rengeteg munkával elkészült, azonban nem éreztem semmilyen pozitív hatást, viszont valamilyen vérkeringésbeli problémát okotott, mert kb. fél óra alatt lefagyott a lábam (előtte ilyen nem volt). A talpbetéttel egyébként volt több bajom: ha letettem az asztalra nem feküdt fel síkon (pl. sarkamnak csak a jobb oldala támaszkodott, ilyenek), illetve amikor a bakancsban hátra csúszott a sarkam (a helyére), akkor a lábújjak mögötti "púp" a talpbetétben a lábujjaim alá került, ami nyomott. Jeleztem a betét készítőjének, de nem lett eredménye. Ezzel ki is dobtam azokat a kukába. Most viszont ismét azt javasolta egy oktató, hogy a lábra formált talpbetét nagyon sokat számít. Elkezdtem tehát ismét azon gondolkozni, hogy csináltatnék egyet. Ezúttal azonban jó lenne, ha jó lennne.

Ti kit ajánlanátok, aki tényleg precízen meg tudja csinálni?
Köszi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.