Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Lengyelország
Krynica
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
SíMan
426 élménybeszámolót írt
426
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Krynica
2013.02.14. 20:09
Ha február, akkor Krynica! Szinte napra pontosan egy évvel ezelőtt voltam itt először, köszönhetően moto moto-nak, aki felhívta a figyelmemet erre a síterepre. Akkor is nagyon tetszett, most is. Az időjárás is hasonló volt, akkor is esett a hó, most is. A múlt évben készült és a most kattintott képek között semmi különbség. Tylicz után másnap, vasárnap itt síeltünk. Most a teljesen kezdő szemével néztem a terepet. Ha felmegyünk a buborékos felvonóval a legtetejére, akkor ha balra csúszunk a J jelű tányéros felvonó mellett van egy elég lapos, rövid kék pálya, ahol az első csúszasok megtehetők. Szerintem aki már ici-picit is tud síelni, az hamar megunja és jöhet a E jelű tányéros felvonó melletti kék pálya. Szerintem ennek abszolút ideális az esése kezdőnek is és haladónak is, mert jól lehet rajta gyakorolni. Nyomtam is rajta rendesen a hóekét én is, sokat fejlődtem ebben! Bár a tányéros adagolós, de egyáltalán nem ránt, egészen finoman indul el a kezdőkkel is. Ennek a pályának a hátránya csak annyi, hogy innen vagy lesíel a delikvens a piros pályákon (1, 6) az aljába, vagy felgyalogol kb 300-400 m-t a kabinos tetejéig. Mi a nap végén inkább ezt választottuk, két léccel a vállamon azt hittem kiköpöm a tüdőm, de azért nem olyan vészes, mint látjátok 5 nap alatt összeszedtem magam annyira, hogy írni tudjak. Tyliczhez képest az árak magasabbak (pl. itt 1 pont a pontos bérlethez 1,4 zloty, míg Tyliczen 1 zloty volt, vagy ugyanaz a Bigos leves /?, hasonlít a mi székelykáposztánkhoz, csak tejföl nélkül/ itt 13 zloty, Tyliczen 10 zloty volt). Volt szerencsém még szombaton sötétedés után (5-től zárásig, azaz 6-ig) csúszni a kivilágított pályákon. Azért nagy fény nem volt, helyenként romantikusan félhomályban lehet csúszni! Miután előző napokban is folyamtatosan esett a hó, így a nap végére rendesen össze is túrták az 1-es, 6-os piros pályákat. Az elég rossz liftkapcsolatok ellenére is az egyik kedvenc közeli síterepem lett. Tavaly nem tettem fel képeket, most pótolom!
P1010817.JPG
P1010826.JPG
SANY0886.JPG
SANY0890.JPG
SANY0892.JPG
SANY0895.JPG
SANY1157.JPG
SANY1158.JPG
SANY1164.JPG
SANY1166.JPG
SANY1168.JPG
SANY1170.JPG
SANY1175.JPG
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.