Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Semmering vagy Donovaly?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Krampusz
369 élménybeszámolót írt
369
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Semmering vagy Donovaly?
2010.12.04. 22:54
Donovalyban voltam a nyitó napon. Tudtam, hogy csak kék pályák lesznek, amik alapvetően nem hatnak meg,
de a szezon első havas napjának megfelelőnek tartottam. Donovalyban a tegnapi napot megelőzően tíz évvel ezelőtt voltam. Gondoltam kipróbálom az ülőliftet. Nem tudom miből csinálták az ülőlapot, de fázott az alfelem rendesen és lassú is volt. (Így gondolkodtam az út előtt.)


Donovaly 1 EUR ára verhetetlen volt.


Az odaút a tervezett 3 óra helyett 4,5 óra volt. Ez hmm finoman szólva nagy szívás.
Ennyi idő alatt oda értem volna Semmeringre is.

Megérte? Vidáman jöttünk haza, kellemesen elfáradva. Így igen, Donovaly.

Hiányzott a piros pálya? A Gyerekeimnek, Nekem igen, de a páromnak nem. :)

Útviszonyok... Ez egy érdekes kérdés. A t...köm tele volt azzal a bal...sz sofőrrel, aki miatt egy 10 km-es
útszakaszt 35 perc alatt voltam kénytelen megtenni, péntek reggel hat óra után pár perccel. (maximum 30km/h volt, ahol biztonságosan lehetett volna haladni 60-70km/h-val)

Autópálya díj AT:7,9 EUR SK:7EUR At:majdnem végig autópálya, SK: 30km ami kikerülhető.

Így összehasonlítva sem bántam meg Donovalyt, de egy napra egyik helyre sem mennék.

Huligan!
Gyöngyösi vagyok! :))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.