Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik boardot válasszam?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ingyenfrag
1 élménybeszámolót írt
1
9 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik boardot válasszam?
2015.01.20. 17:53
Sziasztok!

Kéne egy kis segítség egy alkalmas deszka/kötés/cipő vásárlásához. Elég régóta deszkázok, így elhatároztam, hogy veszek saját szerkót, viszont fogalmam sincs, hogy merre hova milyet kéne nézelődni. Az utóbbi években ilyen 156-158 közötti(bérelt) deszkákkal csúsztam és rendben voltak, bár régóta gondolkozom, hogy ki kéne próbálni 160 körüli lapokat is.
184cm vagyok, 85 kiló körül, 45-ös lábbal.
Az esetek 60-70%-át pályán csúszom, de inkább a freeride vonal és az ugrálás lenne a prioritás, mert azt sokkal jobban élvezem (meg gondolom pályán bármivel le lehet jönni). Szinte mindig igen jó síelőkkel csúszom, ezért a sok pályázás. Pont emiatt eddig sokszor mentem step in-nel (rossignol) ami tökre tetszett így, hogy a síelőkkel kellett sokat menni.

Keret van rá, de azért nagyon sokat nem szeretnék rákölteni, mert pro azért finoman szólva sem vagyok és évi 1-2 csúszásnál többre nem találok társakat (pedig jó lenne).

Szóval a kérdések:
- Milyen típusú deszkát? (igazából 2 lap is beleférhet, ha annyira nagyok a különbségek, bár első deszkavásárlásra talán inkább ilyen kompromisszumosabb vegyes felhasználású lapra gondolnék)
- Milyen hossz?
- Milyen márka?
- Milyen kötés?
- Milyen cipő?

Van valami bestbuy jó ár/értékű cucc bármilyen gyártótól ami szerintetek nekem jó lenne?

Előre is köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.