Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Oktatóval vagy anélkül - lássuk, mit mutat a gyakorlat...

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Oktatóval vagy anélkül - lássuk, mit mutat a gyakorlat...
2013.08.27. 13:55
Akkor lehet, hogy hülyén fogalmaztam. Szóval én sem vagyok "gyakorlat-ellenes", csak valahogy így látom én is.

Tehát nagyon tudni kell, hogy egy gyakorlat mire is való, akkor és ott, neki jó-e vagy sem, kell-e vagy felesleges. Ha hasznos, akkor hajrá, ha neki akkor ott nem jó, vagy csak feleslegesen időt rabló, akkor viszont felejtős.

Egy viszont biztos: ha az oktató nem ismeri fel a javítandó hiba valódi lényegét (bocs, de konkrétan azért, mert nem érti a sízést), akkor sajnos a látvány javítására fog gyakorlatokat csináltatni, nem a lényeget fogja javítani.


A "klasszikus" gyakorlatok nagy részét -amikből párat említettél is- meg inkább nem véleményezném... :-)


Ui: Nekem is volt olyan gyakorlatom, amire marha büszke voltam, aztán később kiderült, hogy fínoman szólva inkább jobb, ha nem erőltetjük. (Nem, nem akarok beszélni róla... ;-) )
Előzmény: (ozsi 160199)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.