Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelésünk kivesézése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Balog Attila
144 élménybeszámolót írt
144
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síelésünk kivesézése
2018.02.26. 21:29
A mai nap után úgy tűnik(ld.:M.Szentistván-fórum), hogy jó irányba halad a kapcsolatunk az Elan SLX-el, úgy tűnik megtartom...
Kicsi off: tegnap "sörbeszerző" úton jártam Csehországban, s jó tanulóként magammal vittem oda is Ozsi írását, s magoltam rendesen két korsó csapolt Starobrno között.
S a mai pályanyitás előtt is "ismételtem": a kanyar belső lábbal indít, külsőn végez.
Nos kérném tisztelettel működőképes a tananyag és egyértelműen stabilabb és "vagányabb" a síelés, jöhetnek az "élszögek" bátran.
Ami elképesztő, persze logikus is, hogy ennél a fincsi kemény/hideg hónál és technikánál szinte alig fáradtam el a menetek végén.
Persze igen kiváló volt a pálya a "szibériai hidegnek" hála, s nem kellett kerülgetni a többi sítársat sem a hétfő végett.
Egyszóval optimális volt minden. Álomszerű nap egészen zárásig.
Azt azért nem állítom, hogy könnyű az emberfiának "nyomonkövetni" a saját lábait egy szép tempójú piros-pályán, s persze a régi beidegződéseket is "felül kell tudni írni".
Már holnap mennék vissza rögzíteni a tudást...
Imádok síelni!!!
Előzmény: (yoee 200065)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.