Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Munkavédelmi kesztyű - a legolcsóbb megoldás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Munkavédelmi kesztyű - a legolcsóbb megoldás
2011.02.12. 20:11
Akiknek munkavédelmi kesztyűről az egyszeri filléres darabok jutottak egyből eszükbe, és billentyűzetet ragadtak, hogy meggyőzzenek mindenkit hogy az pld. hideg, azoknak külön taps, és amúgy azt hiszem egyetértünk :)

Ha valaki sznobságból reagált, annak itt egy link:

http://www.hestragloves.com/#/en/handskar/alpine_racing/

Ha valaki valamit is ad magára az ilyenben tolja, nem gagyi Goretexesben. (Ez a mondat csak a célközönségnek ment) :))
Nem hinném hogy különösebben kellemetlen volna hosszabb távon benne lenni, legalábbis egy osztrák oktatóm tavaly rendszeresen egész nap egy ilyenben volt (vagyis valami klubbnak szóló egyedi darabban) És soha nem panaszkodott rá. (Szerintem lett volna pénze olyat venni ami kényelmes)
Való igaz hogy én még soha nem próbáltam, de mutatja, hogy a bőr, mint alapanyag nem rossz a kesztyűkészítéshez.

Amúgy meg személy szerint hasonlóra gondoltam:

• vajszínű, puha színborjúbőr
• 3M Thinsulate polárbélés
• hideg klíma és kontakt hideg hatása ellen
Méret: 10-es
OMMF: 8.39.51.55.2
Csomagolás: 120/12
EU szabvány: EN420, EN388: 2111, EN511: 12X

3200 Forint.

Gondolom bármelyik jobb munkavédelmi boltban be lehet szerezni.

Valami hasonlót láttam egyébként kint is.

Fogni biztos nem jó benne de ez majdnem mindegyik komolyabb kesztyűről elmondható. Nálam pont elvárás hogy némileg ki legyen párnázva, mert így véd valamennyit.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.