Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma
2011.02.23. 08:32
Csak csatlakozni tudok mgy-hez.
Most komolyan mondod, hogy spar aron kéne adni a virslit és addig kell üvölteni, amíg nem lesz így? Barátom, már most befizethetsz egy hangszalag műtétre, de előtte még tartalékolj arra az üvöltésre is, hogy az is ingyen legyen. Hülye birka!
Voltál már életedben étteremben? Találkoztál éttermi árakkal? Úgy látom nem. Nos, akkor segítek. Átlagos éttermi árak vannak Eplényben. Persze lehetne átlag feletti is, mert a sípályán mindenhol a világon drága a vendéglátás, de itt átlagos. És nem osztrák átlagos, hanem magyar átlagos.
Múltkor elindultam a sógorokhozés még magyar autópályaszakaszon megálltam egy MOL kútnál benyáért, matricáért és ittam egy kávét egy sütivel. Elmondom neked, hogy drágább volt, mint Eplényben, pedig csak egy benzinkút... Az üzemanyag főleg!
Édes kispofám állj neki üvöltözni a Holle Anyóban, de ezt itt most nyugodtan abbahagyhatod.
Mennyi a langalló Ausztriában? Kérdezek könnyebbet: mennyi a sör? Ja, és ne hátizsákos ADEG árakkal gyere!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.