Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma
2011.02.26. 09:07
Hello Skyman,
Mivel idáig, csak a levegőben dobálózol azzal, hogy így drága, meg úgy drága, akkor egy kis konkrét összehasonlítás:
Szerdán, az edzés szünetében, Holle Anyó kocsmájában ebédeltem. Ettem, egy nagy adag marhapörköltet, rizzsel, savanyusággal, és ittam két kólát. Ezért fizettem 2.000 Forintot. Ez jelenlegi árfolyamon (280 ft), 7,14 Eu. Mutass nekem Ausztriában bárhol egy hüttét, ahol ennyiért megebédelek és iszok két üdítőt. Ez alsó hangon, bárhol 12 Eu. Namármost, abban az Ausztriában, ahol már az alapvető élelmiszerek is olcsóbbak mint nálunk (lásd cukorturizmus), olcsóbb az üzemanyag is, ott 1,5-szer annyiért tudsz megkajálni és még sem hisztizik senki.
Amint írod, Eplény elsősorban a környékbeli hazaiaknak a pályája (igazad van), így aki néhány órára ugrik ki síelni, az bőven kibírja, hogy ha nem akarja, akkor ne vegye igénybe az éttermet.
Tehát szerintem egyáltalán nem kiugróan drága és egyáltalán nincs szó lehúzásról. Amit írsz, hogy adják fél áron és akkor kétszer annyian mennek be, és ugyanannyi lesz a haszon, az meg közgazdaságilag egy nagy butaság.
Előzmény: (Skyman 112277)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.