Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Skócia

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Skócia
2012.11.26. 02:11
Bepótolok egy lemaradást :) Tavaly voltunk többszörn is itt, de most van időm írni beszámolót.. ( mégsem írhattam hogy öregszem és elfelejtettem :))) szóval, Glenshee....nagyon hófüggő, ha van szép nagy hó, szuper, ha nincs akkor elég rossz de mikor szerencsénkre idén (2012 márc ) valami csoda folytán 40 cm hó esett olyan tereppé tette amilyennek még nem láttam, nagyon jó volt. Voltak is rengetegen de elég jól eloszlott a tömeg, 3 völgy van, minden pálya, lift, felvonó üzemelt, egész más mint mikor mindenki a pár síelhető pályán nyomorog, hétvégén volt hogy ha későn értünk fel, akkor már csak 1 km re volt parkoló. Legközelebb van a 2 nagyvároshoz Glasgow, Edinburgh) ez az oka a hétvégi sok embernek...a középső völgyben van a parkoló, a kölcsönző, étkezde, mosdók,és onnan el lehet mind két másik völgybe jutni ülőliftekkel, csákjásokkal, tányérosokkal, onnan tovább le a túl oldalon pályákon, és vissza pedíg megint csákányosokkal a gerincig.A pályák...itteni viszonylatban sok, a kedvencünk a keleti völgy túlsó gerincéről egy jó széles elég meredek piros,gyakorlatilag a terep legmagasabb pontjáról indul, nagyon élvezetes,van minde ami kell, kanyar, meredekség,szélesség,ami nem kell néha az is, pl jég, bucka a délutáni órákra, de itt akkor is a jobbak közt van :) szinte egész nap ott voltunk a többit csak kipróbáltuk ami útba esett.Kiváncsian várjuik az idei szezont, dec 1 re írtak nyitást de hó még eddíg semmi, és ma van nov 25....tavaly dec 20 volt Cairngormban az első csapás, de akkor itt még szintén elég karcsú volt a helyzet... mindenesetre hajrá Holle Anyó :))))
Photo0109.jpg
Glenshee-7-2-12-012.JPG
Glenshee-7-2-12-021.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.