Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Skócia

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Skócia
2013.01.01. 23:23
:) ma 2013 jan 01 én újabb csapást mértünk Glenshee-re :) Hirtelen ötlettől vezérelve orosz haverom felhívot 31 én délután, mi lenne ha az új évet síeléssel indítanánk, amúgy is jan végén megyünk 3 völgybe, kell edzeni rendesen.....nehéz volt megfűznie, elsőre rávágtam Okééééé :D reggel megnéztem a neten a hójelentést, hát....hmmm 7 pálya volt nyitva,a kb 15 ből felmentünk, 160 km autókázás, 11 re felértünk, kb 20 autó volt a máskor fullra tömött parkolóban.A 7 pályát végígnéztük,volt 3 kék, 4 piros, mind jó jeges, néhol kilógtak a kövek, néhol a fű, kilőttünk magunknak egy jó hosszú (600 méteres, az itt skóciában már hosszú) pirosat amelyiken volt 2 elég betyáros szinte függőleges naná jeges rész :) de ott nem voltunk többen csak 4-5 en egész nap.Miután suttyomban meglestük egymást ki hogy muzsikál, meg volt a kölcsönös tisztelet, mi voltunk a májerok a placcon :D egész jót bandáztunk.Volt egy kb 45 körüli skót tanárnő, snowboardon nyomta fiatalokat megszégyernítő módon :D :D A nap is kisütott, szélvihar is volt, de jóóóóó volt :D találkoztunk a hüttében franciákkal, meg is lepődtünk mit keresnek itt ???? de azt mondják, ott mindenki tud síelni, mert jó havon konnyű :D szeretik a kihívásokat meg a skót whiskeyt azért jöttek ide :D :D
jan-01-Glenshee-7.jpg
jan-01-Glenshee-8.jpg
jan-01-glenshee-3.jpg
jan-01-glenshee-2.jpg
jan-01-Glenshee-6.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.