Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Talponsíelő majális Badacsonyban - nem csak talpasoknak!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Talponsíelő majális Badacsonyban - nem csak talpasoknak!
2013.05.11. 12:27
Összeállt a kép! Minden elő van készítve! Aki kért szállást, annak mindenkinek lefoglaltam! A menü: Csabor-Pulmi féle pörkölt marhalábszárból megspékelve csülökkel és gombával (ez nem tudom hogy lesz, de a megrendelésben szerepelt csülök és gomba). savanyúsággal (sAndi felajánlás) és kenyérrel Sőrválasztékról Sörapu gondoskodik. Borválaszték Badacsonyi Chardone, szekszárdi vörös (és lehet, hogy a Pulmi is hoz boglári valamit) A Tortavár cukrászda felajánlotta a sós sütemény - pogi és miegymás - biztosítását Többen jelezték, hogy jófajta pálinkával segítik a majális sikerét. Elő van készítve a bogrács, összevágva a tüzelő! A biztonság kedvéért odakészítettem 2 db grillsütőt 3 zsák faszénnel, ha valaki esetleg szénné akar égetni némi húst, továbbá előkészítettem egy lábon álló boronatárcsát, hátha Maci komolyan veszi és süt keszeget, de vasárnap reggel tuti azon sütünk lángost (Manyesz felajánlás, tejfölt,sajtot,fokhagymát Nyúlanyó biztosít, Sörapu sörével kész fitnesz menü) KV-gép előkészítve, némi kv van, ha valaki hoz, akkor szemes kávét hozzon, mert ez darálós főző!

Na ennyi! és lehet gondolkodni a vasárnapi programon. Eddigi javaslatok:
- Gyalogtúra a hegyre némi pince látogatással
- Bringatúra Szigligetre ahol várnapok rendezvény van szombat vasárnap hétfőn
- Egyszerűen csak kifekszünk a napra, és megisszuk a maradék piát
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.