Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

(Sajnos) igaz történet, (talán) tanulságokkal

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: (Sajnos) igaz történet, (talán) tanulságokkal
2011.05.20. 15:15
Kedves Zajbec!

"2. nem én mondtam, hogy az illető síbajnok és nem kértem el az ifi válogatotti igazolványát"
Lehet csak a nevét nem jegyezted meg jól... (http://www.fis-ski.com/uk/disciplines/alpineskiing/competitorbiographies.html?listid=&lastname=&gender=L&firstname=&nation=POL&status=O&fiscode=&Search=Search&limit=100)

"3. sajnos volt már mentés 50 percen túl is"
Ez tényleg sajnos...

"5. majd legközlebb megcsipem magam, amikor rendezzük a versenyeket, mert lehet álmodom."
Ha nem vetted volna észre a szavakon lovagoltam, mivel lesiklást írtál, ami a Down Hill (felétek abfahrt). Gondolom óriás műlesiklásra (giantslalom, felétek riesenslalom) vagy műlesiklásra (slalom) gondoltál!

"5. miért - hogy kiírjam magamból, mer dühített. Hova irtam volna, talán a főzőcskézös topikba?"
Ezt nagyon jól tetted, de hitelesebb lettél volna, ha megnevezed az illetőket.

Hiteles forrásból én is hallottam, hogy a Havazinosok valamit b@lf@szoskodtak, valahol... Se többet, se kevesebbet...

Ez a fórum azért van, hogy megírd a gondolataidat, ha meg valaki kételkedik, akkor tessék a sarkadra állni és kiállni az igazadért. Nem megsértődve...

Ha pedig van valóság alapja annak amit írtál, szívesen meghallgatnék valakit a másik oldalról is!

Nekem így lenne kerek a történet!!!
Előzmény: (Zajbec 118938)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.