Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Rocker sílécek - tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Rocker sílécek - tapasztalatok
2018.03.27. 10:30
Szintén zenész...
Én is ott lyukadtam ki, hogy 2 pár van rendszeres használatban (illetve van egy 3. dióverő).

Volt elsőként egy Head Supershape ispeed-em, de ugyanezt tapasztaltam. Kifagyott, kemény pályán, reggel tudom kihozni belőle a maximumot, amint romlanak a viszonyok, átmegy kemény melóba vele a síelés (nyilván itt az én képességem korlátja is közbejátszik)

Aztán egyszer kipróbáltam kíváncsiságból egy all-mountain tip rockert is. Nem hittem igazából a dologban, azt hittem csak marketing maszlag, de teljesen megváltoztatta a síelésem biztosságát az ideálistól eltérő pályaviszonyok között. Nyilván nem magától jött a dolog, kellett sokat edzeni vele, de végül ugyanazt tapasztaltam mint Te. Így lett egy Head Rev85 Pro-m is a gyűjteményben. Könnyedén jövök le vele a délutáni buckás időszakban az erőlködő sporttársak között.

Egyformán szeretem mindkettőt, viszont így egy nap síelésem sem megy kárba élmény szempontból. Este ránézek az előrejelzésekre és eldöntöm melyik pár jön fel velem a hegyre reggel. (Pályaszállás esetén akár délben csere).

Anyagi szempontból is kivitelezhető a dolog, egy új jó léc árából simán kijött a 2 pár 2 éves léc.

"Sajnos" kezd ez a két pár is kevés lenni, mióta elkezdtem kifele járkálni a pályáról, kiderült, hogy az all mountain se jolly joker mindenhova, a Rev85 szélessége mélyhóba még csak "éppenhogy" kategória, úgyhogy keresés alatt van éppen egy 3. családtag.

Olcsó jó minőségű drog nem létezik, szerencsére ez legalább egészséges :)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.