Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Kaprun - Kitzsteinhorn gleccser
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Sonnhof Rauris - 6 napos tavaszi feltöltődés Raurisban
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
tibma
60 élménybeszámolót írt
60
10 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kaprun - Kitzsteinhorn gleccser
2019.02.19. 11:27
Sziasztok!
Még egyszer szeretném megköszönni mindenkinek a hozzászólásokat, már itthonról :(
A pályáról kialakult véleményem egy örök kezdő, majrés nő szemüvegén át:
- piros pályán végül egyáltalán nem mentem,
- az egyes pálya egészen jó volt, kivéve azon a szakaszon, ahol a kék 4c párhuzamosan megy vele. Ott szerintem rettenetesen meredek és ez jó hosszan tart,
- az egyes legalja, az Alpincenter fölött a nap végére igencsak buckás lett. Nekem alapból nincs bajom a buckákkal, de itt ehhez még jött, hogy keskeny és meredek volt. Sajnos itt lecsatoltam és lesétáltam, ez volt a nap vége,
- a tízes pályán van egy jó nagy lejtő, amin érdemes jól felgyorsulni, mert különben hajtani kell magát az embernek, elég hosszan (úgy mint nekem). Amúgy a pálya tetszett, csak a hajtással volt baj,
- a tizenhármas pálya tetszett.
Az időjárással nagy szerencsénk volt, gyönyörű napsütésben tölthettük el ezt a napot, rengeteg hó volt. Én személy szerint jobban szeretem azokat a pályákat, ahol porcukorral leszórt fenyők között mennek az utak, ez nagyon kopár volt.
22 km-t mentünk.

A Maiskogel kimaradt, amit így utólag lehet, hogy egy kicsit sajnálok, de legalább lesz miért vissza jönnünk :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.