Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Wurzeralm
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel die Traube
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gal.andor
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Wurzeralm
2012.02.12. 12:34
2012. február 6-tol 11-ig jártam itt a sítáborral. Ahogy a sípályáról olvastam az infókat úgy éreztem nem lesz a legjobb. Szerencsére ennek ellenkezőjét tapasztaltam. Első napon rögtön tökéletes napsütésben síeltünk. A parkolóból egy sikló visz fel a középső állomásra. A siklónál nem kellet sokat várni. A siklóból is gyönyörű kilátás nyílik a havas lejtőkre. A középső állomásból átlehet síelni egy 4 üléses felvonóhoz. Ez a kis erdős szakasz kissé lapos volt. A 4 üléses felvonó közelébe található a hütte.A felvonóból kiszálva választhatunk egy rövid de nagyon jó piros és egy kék pálya között. A kék egészen levisz a parkolóba. Mi körülbelül fél 10-kor értünk fel a 4 üléses felvonó tetejére. A felvononál egész nap szinte senki nem volt így 1perc alatt már a felvonóba ültünk. A piros pályán szinte alig sieltek, mivel ha több ember lett volna az is eloszlik. A piros pályáról egy kék átkötő pályával átlehet síelni a 2 üléses felvonóhoz ami egészen a csúcsig visz(1800méter). A kilátás innen pazar volt. Innen piros és fekete pályák visznek le vagy a hüttéhez vagy újra a 2 üléses lifthez. Itt is a pályák tökéletes állapotban voltak. Ugyanúgy mint a 4 üléses liftnél várni se kellett. A pályán kívül is a 3méteres hóban is tökéletes volt a sízés. Ez a sípálya nagy élményt nyújtott nekem. Szerintem a kedvenc sípályám lett!

Fotók: https://sielok.hu/fotoalbum/wurzeralm-2012/galeria/
PICT4615.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.