Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelés súlyos porckopással, térdizületi arthrosissal

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
LRobert
18 élménybeszámolót írt
18
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síelés súlyos porckopással, térdizületi arthrosissal
2017.10.06. 22:27
Sziasztok!
Nekem 2013-ban kezdődtek a jobb térdpanaszaim. Akkoriban sokat bringáztam és hazafelé a térdkalácsom alsó felén erős fájdalom jelentkezett. Előtte 16 szezont síeltem évente 20-25 napot. Ezután csak pár napot síeltem évente. Porclágyulást állapítottak meg. A lépcsőket közellenségnek tartom, recseg a térdem tőle. Rengeteg fajta porcerősítőt szedtem: Proenzi, Béres porcerő, Condrosulf, Seatone Sport restart, Animal flex. Jártam fél évig intenzív gyógytornára. Fürdőkúrák, iszappakolás. Nem igazán segítettek. Most már megjósolja a hidehfrontot is. MR a térdkalács mediális felén porckopást valamint trochlea dishplasiát állapított meg. Mellé beszereztem egy kisfokú gerincsérvet és visszatérő vállfájdalmat. Idei síelésem másfélórára korlátozódott kék pályán. Nagyon el kezdett égni az izület a siklástól. Nagyon hiányzik a suhanás, de sajnos nem megy. Most lekorlátozódott a kisfiam (3.5 éves) gyerekpályán való oktatására és a hófánk vezérlésére.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.