Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Németország
Arber
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ferusz
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Arber
2014.01.23. 10:36
Regensburg felé menet tettem egy kis kitérőt Arber-be. Az A3-as autpályától kb 45 perc az út. Gyönyörű "szerpenítnes" úton lehet feljutni. A környék alapján nem tűnt úgy, hogy lehet majd síelni, de a csúcsra felérve kellemes meglepetés ért, -2 °C fok és hószállíngózás.
Sajnos csak 4-ig volt nyitva a terep, így 2 órás jegyet vettem, gyors beöltözés után már mentem is a kabinnal fel a hegyre. Mind a kabin, mind a beülős felvonó gyorsan teszi a dolgát, így több időt lehet síeléssel tölteni.
A fekete pálya nekem még sok, a piros és a kék pályák viszont teljesen jók voltak így 1 éves sítudással. Kicsit becsapós a tereep, mert a kabinból lejutni a kék pályára csak piroson keresztül lehet. A piros pálya néhol inkább vörös, ahogy már előttem is említették, de azért le lehet jönni rajta.
Szerencsére nem voltak okan, így szépen ki lehetett síelni a pálya szélességét.
A hó mennyiségére és minőségére nem lehet panasz, viszont a szeles időjárás miatt a szemüveg erősen ajánlott.

Aki arra felé jár, mindenképpen próbálja ki! Én a pályát (hossz, nehézség) Eplény és Semmering közé teszem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.