Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tolerancia kérés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Tolerancia kérés
2015.01.03. 20:44
Azt hiszem ismét aktuálissá vált a topik felhozása. A napokban több negatív kritikára többen ráugrottak illetve magam is ebbe a hibába estem. Szánom bánom, de nekem az nem igazán valós kritika, ha egy hozzászólásban csak a negatív dolgok vannak megjelenítve. Nem akarom elhinni, hogy egy látogatás alkalmával csak kellemetlen dolgok történtek a beíróval. Legalább annyi pozitívumot írjon, hogy szép a táj, vagy a jó a levegő,valaki rámosolygott, vagy a bánat tudja, hogy mi történt. De nehéz elképzelni, hogy egy eltöltött nap, vagy néhány óra után ne tudna egyetlen pozitív dolgot megemlíteni. Sajnos nekem az ilyen csak negatívdolgokat kidomborító írások "kinyitják a bicskát" a zsebemben amiért elnézéseteket kérem. Igyekszem azt a bizonyos pirulát nem elgurítani, de remélem a kritikát megfogalmazók is egy kicsit elgondolkodnak mielőtt klaviatúrát ragadnak. Bár ebben nem annyira bízom, mert ők bizony a fórum ezen részét messzire elkerülik. UFF !
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.