Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szűzhóléc kérdések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szűzhóléc kérdések
2018.04.11. 14:16
Enyhe késéssel, de azért végül megtörtént a nagy beszerzés. :)
Végül mégiscsak köztes megoldás lett, egy Cham 87 178cm(103 87 127), mert egyrészt nem tudtam ellenállni a 150 Eurós árnak (használt), meg mert ebben a szezonban negyven feletti síelt napok ellenére tulajdonképpen csak néhány nap volt ahol valami igazán vastag lécre lett volna szükség, fél méter körüli friss hóban már egész jól elvagyok a pályalécemmel is. (118 71 103 170cm). Egész hozzászoktam hogy hátradőlök, nem tudom ezzel az újjal hogyan fogok majd síelni.

Ami érdekes hogy alig van hídja, ezért először azt hittem hogy kipuhult, de aztán megnéztem egy hasonló új lécet, és ott is ez volt a helyzet, úgyhogy végül megvettem.

Nem fékezi le nagyon ezeket a léceket a híd hiánya vízszintesen? Annyira zavaróan hatna a híd egy ekkora leffentyűvel is mint ami ezen van elöl?
Gondoltam hogy a nyáron teszek bele egy kicsit több hidat, mivel famagos, pár hónap alatt csak összejönne, csak nem tudom érdemes-e.
Kipróbálni még nem tudtam, mert csak pár centik estek az utóbbi napokban, ehhez meg kéne legalább 20-30 centi friss hó.

Ami még feltűnt, hogy néhány szűzhólécnél az orrnál jóval lejjebb van a legszélesebb pont, ami logikusnak tűnik, de a
többségnél a széles rész szinte a csúcsig tart.
Van tapasztalat a különbségről?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.