Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szűzhóléc kérdések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szűzhóléc kérdések
2020.12.29. 21:04
Üdv Rob,
bocs hogy csak most írok, de mivel sokáig nem reagált senki végül sokáig nem néztem be. De lehet hogy már úgyis csak a következő szezonra lesz aktuális a kérdés. :(

Szóval, hogy beakad e az éle: Nem a csőrére gondolsz? Mert az élének ugye be kell akadnia.

Összetúrt és ráadásul összefagyott hóban pályán kívül nem próbáltam, olyankor általában a pályán maradok ha azon kívül csak jégkupacok vannak.

Vizes, ÉS mély hóban szintén nem próbáltam. Nekem a mély hó derékig ér, de az meg nem tud olyankor vizes lenni. De nagy olvadásokkor szintén érdemesebb a pályán maradni.

Pontosan mi életveszélyes a léceddel? Nem egészen értettem. A szűzhavazás?

A hosszúság szerintem több biztonságot ad nagyobb sebességnél, és mélyebb hóban, szóval én nem vennék rövidebbet. A beakadás részét nem egészen értem.
Ha rra gondolsz hogy egy lefagyott jégkupacban elakad az eleje, hát az ellen rövidebb léccel sem tudsz mit tenni. Amikor a lejtő ilyen jeges rögökkel van tele, szerintem nem érdemes a pályán kívül szenvedni, mert ugye minek.

Mik a léced ívadatai? Így hirtelen nem találtam sehol.
Előzmény: (JobaRob 206439)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.