Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kanyarodáshoz gyakorlat kellene

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vlad
22 élménybeszámolót írt
22
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: kanyarodáshoz gyakorlat kellene
2012.10.31. 13:53
Sziasztok,
Évente újrakezdőként :) egy kis segítségre lenne szükségem, hogy milyen gyakorlatokkal tudnám kijavítani a technikámat.
Kétszer voltunk a családdal oktatókkal síelni St. Jakobban, tavaly már élvezni is tudtam, de a letörésnél azért hóeke befigyelt rendesen. A végére kezdtem belejönni a párhuzamos léccel kanyarodásra, de az utolsó napon már nem voltak oktatók.
A következő a problémám:
Jobbra gyönyörűen ( na ja, ahogy én saccolom ) megy a párhuzamos léces kanyarodás, úgy értem erőlködés nélkül jó ütemben. Balra viszont még mindig marad benne egy kis hóeke, és a bal lábamat mintha nem tenném le rendesen -így az eléggé instabil-, tulajdonképpen mintha csak a jobb lábammal kitámasztva kanyarodnék.
Előfordulhat-e, hogy a bal térdemet -amin 10 éve volt egy keresztszalag műtétem- valamiért nem tudom/merem annyira odatenni balkanyarban? De akkor meg a jobb miért megy olyan simán?

Sima szlalomozást próbáltam, meg több pici balkanyart de nem igazán sikerült, ha van valamilyen ötleteltetek szívesen kipróbálnám majd.

köszönöm

L.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.