Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelős programok, alkalmazások Androidra

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síelős programok, alkalmazások Androidra
2012.12.19. 22:25
hello! Én most töltötem le a Les Menuirest, meg a Les 3 Valléest, mert oda megyünk jan végén, elég jónak tűnik, minden van rajta ami kell, gps ha be van kapcsolva tudod hol vagy, mutat sebességet, utat, mindent, hol van wc, orvos,kajálda,de ha csak a pályatérképre vagy kiváncsi akkor ahoz sem net sem gps nem kell.Csak elindítod és meg tudod nézni.Amit eddíg használtam az a Ski Trail Maps, ez olyan hogy minden ország síterepe rajta van országonként, és aminek a pályatérképét egyszer már letöltötted utána eltárolja és akkor már net nélkül is meg tudod bármikor nézni.Mindegyiken van hójelentés stb.... jó kis programok ezek, és hasznosak.....szerintem .....csak arra kell figyelni ha elesik az ember a telefon biztos helyen legyen :)))) én mindíg valahova előre teszem, ha hoppá van, oldalt vagy a hátizsákban veszélyben van.
Előzmény: (Mercante 146900)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.