Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Csehország
Zelezná Ruda - Spicak
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Zelezná Ruda - Spicak
2007.01.16. 14:56
Tavaly márc 18-án, egy értekezlet kapcsán voltam Zelezna Ruda-n. Ez a hely 50km-re van Deggendorf-tól (A3-as autópálya Passau és Regesburg között), a Bajor erdő Cseh oldalán. Olcsóbb, mint a német oldal. 1-2 napra O.K, de hosszabban erős kompromisszumok árán maradnék. Sok szétszórt kicsi pályából áll, a fő pályát egy 4székes Doppelmayer szolgálja ki A SPICAK (SPITZBERG) csúcs alatt. Szombat délelőtt voltam, 15 perces sorbanállás alakult ki, léctaposással. A snowboardosok lecsatoltak és előreszlalomoztak a síelők között. A végén a liftes fiú üvöltözve vette rá honfitársait, hogy a 4 székbe 4-en üljenek, ne csak ketten.
A parkoló kicsi és fizetős, 100CZK cash. Reggel 8-ra érkeztem, az utolsó helyek egyikét foglaltam el. Ezután a népek ócska utakon cipelték a cuccukat a pályához. Plusz fokok voltak, úgyhogy mikor 1-kor távoztam, 10-20cm-es olvadékvízben gázoltak a pálya felé.
A liftpénztár mellett van síkölcsönző, 2-4éves modellekkel. Itt már lehet kártyával fizetni.
A cím: http://spicak.cz/english/index.php.
Azoknak ajánlom, akik Németország felé utazva van 1/2 napjuk egy kis olcsó síelésre.

Let it snow!

Feri
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.