Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Élezés: térddel, csípővel vagy akármivel

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
300 élménybeszámolót írt
300
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Élezés: térddel, csípővel vagy akármivel
2012.12.27. 20:42
Nagyon közel van egymáshoz a véleményünk és mégis nagyon távol, ami ezredmásodpercekben mérhető! Még abba belemennék, hogy van terhelés a térdeken, de ez megszünő és egyre csökkenő erőhatás.Az jó ha van rá jobb megoldásod ami mindezt megelőzi, de ezt sajnos nem fogom április elött megtudni, mert akkor tudnék egy képzésen részt venni nálatok, (mert mindenre nyitott vagyok)De addig is be kell érnem azzal amit készen , mások által kipróbálva kapok, és meg kell jegyeznem olyan titkok vannak ezek között amit még máshol nem is hallottam.De az biztos,hogy jó úton jársz, igaz nagyon az elején, de biztos titkolsz valamit, ami nem nyilvános még, de ezt meg jól teszed, mert ezekért a máshol nem elérhető infokért sokat képesek az emberek kiadni, és utaznak is érte eleget.Hozzánk pl. még Japánból is eljönnek.Mára befejezem, most folytatom a Km. nyilvántartásom ahol úgy vagyok mint a sítudásommal, most tartok július-nál.:-) és nem :-(
Előzmény: (ozsi 148026)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.