Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Obertauern
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hammerwirt Forellenhof - hotel wellness részleggel Obertauern és Radstadt között
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Zsagi
1 élménybeszámolót írt
1
6 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Obertauern
2018.03.15. 17:36
Obertauern: Kezdőként nehéz volt követni a pályák útvonalát. El is tévedtem.
A felvonóra léc nélkül nem engednek felülni, így csak a tájkép nézésre nem használható. A felvonók vonala alapján nehéz kikövetkeztetni melyik pályához vezet.
Talán helyismerettel rendelkező sítárssal könnyebb.

Hüttékben kedvesek. A toalett nehezen megközelíthető. Viszont megfelelő tisztaságú, felszereltségű.

Kezdőkként gyorsan ráuntam az általam használható egyetlen pályára.

Grosseck:
Itt már találtam a tudásomnak, erőlétemnek is megfelelő kék pályát. 5 point-ért felvonó menetenként. Így két bemelegítő csúszás után úgy döntöttem felmegyek a szép piros kabinos felvonón a tájat csodálni.

Azonban sítársam már megjárta a magaslatokat és nem volt elég pontja, hogy ismét feljöjjön velem 18 pontért.

Kártyát cseréltünk. Úgy számoltuk az Ő kártyáján még 9 pontnak kellett lennie, de még sem tudtam belépni az 5 pontos felvonóhoz.

A leolvasó nem jeleníti meg a kapuknál, a megmaradó pontok számát. Így nem követhető az egyenleg és az sem, hogy mennyi vonódott le a belépésnél.

Kár :( még szívesen csúsztam volna...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.