Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Obertauern
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Appartements Steinadler
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Obertauern
2020.02.25. 09:37
Én a helyedben nem erőltetném mindenáron a kört, van benne meredek is, meg egy csomó unalmas átkötő is. Ráadásul ha nem akarsz sokat botozni, akkor pár helyen ugyancsak meg kell engedni a léceket, ami - saját elmondásod alapján - nem az erősséged. Az általad említett 3a teteje példának okádék kifejezetten kellemetlen: egy szemétledobó szűk kanyarba torkollik, amit újabb szemétledobó követ, szóval meredek és általában baromi buckás. Általában tömeg is van, zúdulnak lefelé a népek, nem nagyon lehet vízszintesen síelgetni... Szerintem sokkal jobban járnál, ha vagy az Edelweiss felvonó melletti kékeken, vagy a Hochalmbahn melletti pályán csuszinkáznál. A Hochalm ráadásul fent van a hegyen, szép időben csodás, és a lankás pálya mellette olyan széles, mint amilyen hosszú egy átlagos csehszlovák pálya. Említettem már a hangulatos hüttét élőzenével? Lehet, hogy megszereted a sít, míg a körbekínlódás nem biztos, hogy segít ebben ;)
Előzmény: (tibma 208624)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.