Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ukrajna
Kraszíja
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
balazsipeti
2 élménybeszámolót írt
2
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kraszíja
2020.02.22. 23:23
Nos köszönöm a válaszokat :) A lécekkel nem volt nagy gond. csak egy ezrest kellett leszurkolnom az ukrán vámszerveknek"biztosítás" jogcímén :)Egy személynek ugyanis kettőt nem lehet kivinni.Az út mezőkaszony -nagydobrony-ungvár-kraszíja 3 óra volt oda. az út dobronyig rossz, majd ungvárig jó, onnan ismét rossz. 60-70 km / óra ajánlott a kátyúk miatt. Van pár érdekes kereszteződés, de ez a gps ek korában nem gond. rendőrbácsik is vannak de nem nagyon állítottak meg. A pálya kiváló. Igazi lankás tanulópálya alul, fent nem voltam. Két kilométer hosszan csak csúszik és csúszik lefelé az ember. Ha megéhezik van étterem és saslik utközben, már ha mer enni belőle, na meg gomba befőttben amit nem tudom hogyan visz le magával valaki a hegyről. A jegyek olcsóak, én az alsóra váltottam félnaposat 200 hrivnya, beregszászban váltottam 12.50 be jött ki. 13 perc a felvonó a két kilométerrre levő kék pálya tetejéig, de kellett is ez az idő hogy kifújjam magam. alig várom hogy a csillagok együtt álljanak egy újabb indulási pontra.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.