Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Jól karbantartott pályák barátai

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Jól karbantartott pályák barátai
2013.03.02. 02:08
Már pedig úgy van pontosan....mög köll tanulni :))) mert síelni sok féleképp lehet de nem mindenhogy érdemes...és ha mög van tanulva akkor marad az öröm nem az üröm, sebaj ha buckás, túrt, vagy friss havas, és nem kell annyira az időjárást sem figyelni,elég odamenni, felcsatolni, és a helyzetnek megfelelően elővenni a tarsolyból az odaillő síelési stílust, és élvezni a dolgot... nincs pánik, idegeskedés, stb...láttam án már zéró kondival, idős síelőket olyan könnyedén síelgetni buckáson, jegesen...mosolyogva, erőlködés nélkül, ők sem voltak sportolók de mögtanultak síelni :)és szemmel láthatóan fenemód élvezték, vagy csak be akartak csapni és úgy csináltak, de kivülről élethűnek tünt :D
Én speciel szeretem a buckást, mert 1, hamar eltünnek róla a buckanemszeretők,és lehet érdemlegesen síelni, nem a 3 méterenként álldogáló falfehéren riadtan lefelé pislogókat kerülgetve... 2, mert én szeretem a kihívásokat, 3, mert sportolósos vagyok és utána azt is érzem hogy van combom nem csak hogy lábszagom ha leveszem a bakit :P amit sosem értettem...ha valaki nem szereti az ilyen pályát minek megy rá ??? látszik az felülről is...meg alulról is...vannak szép műanyagosak minden felé, na az nem buckásodik legalább is ritkán, max ha egy vakond alákeveredik :))))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.