Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

1 pálya vagy 100 pálya?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: 1 pálya vagy 100 pálya?
2013.03.11. 02:50
Ez szerintem is így van...én skóciában tanultam meg síelni, évekig nem is síeltem máshol csak az itt lévő 5 síterepen, viszont rengeteget.....mondjuk itt elég cudarok a körülmények többnyire...és mielőtt elmerészkedtem 3 völgybe először bennem volt a félsz...huhuuu ott mindenki profi...hiába mondták a skótok röhögve hogy nyugi aki itt tud síelni mindenhol tud...mondjuk kondicioval kapcsolatban sosem voltak gondjaim....aztán eljött a várva várt francia alpok...mindenki profi cuccokkal, csiri viri márkaparádé....csak azt nem értettem ha jeges meg buckás volt miért kellett azt a sok embert kerülgetni, estek keltek, megálltak, lihegtek, bezzeg reggel friss pályákon ment a jampiskodás...mondjuk olyan is volt persze hogy mikor nagy pepecen vírítottam lefelé úgy ment el mellettem valaki csak a nagy surrogást hallottam, meg csak a hátát utána valahol lejjebb :)))) de ez is a jó benne hogy mindíg van még fejlődni sosem mondhatom na így már jó :)
Előzmény: (Lackó 156976)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.