Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hol lehet jóáron snowboardot venni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hol lehet jóáron snowboardot venni?
2013.09.17. 09:47
Szerintem, ha valaki el akarja kezdeni ezt a sportot (vagy bármilyen másikat) és szeretne egy megközelítőleg teljes felszerelést, akkor érdemes az akciók között keresgélni. Főleg ruházat tekintetében. Aztán, ha már megy minden és cserélni kell valamelyik komponenst, akkor már érdemes jobban körülnézni, hogy a megfelelő és ne a legolcsóbb darabbal pótoljuk. De ettől még érdemes nézelődni, sokat lehet szezon végén fogni az árakon. Én spec a kötésemet vettem április elején, szerencsém volt, mert pont ezt a modellt nézegettem, tehát jóljártam. A bakimat Svájban vettem, épp hazafelé egy túráról, az nem volt tervezett, de nagyon jó áron volt és nem is bánom azóta se. A Nitro lapom viszont tudatos választás volt, igaz, azon is volt némi kedvezményem, de az már kapcsolati alapon.
De például snowboard ruhát még talán sosem vettem akción kívül, pedig csupa márkás, jó minőségű (protest, o'neill, analog, fundango) cuccaim vannak.
Előzmény: (Bélapó 160640)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.