Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bucka-snowboard

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
PrtyGbr
21 élménybeszámolót írt
21
10 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bucka-snowboard
2014.02.08. 20:08
A téma kezdő idézete tőlem származik. Nem gondoltam volna, hogy külön téma születik majd belőle. :D

Mikor leírtam, lehet, hogy kicsit elfogult voltam, hiszen az írásból úgy tűnik, mintha az lenne a lényeg, hogy csak a síelők csinálnak buckákat.
Leszögezném, hogy nem gondolom így. Snowboardos és síelő ugyanúgy gyártja a buckákat (bár ha azt nézzük amit "badzoli" írt, a síelők talán jobban, valamint a jeges részről a síelők is ugyanannyira letolják a havat, mint a boardosok). Mikor leírtam azt a kiinduló gondolatot, arra próbáltam utalni, hogy nagyon zavar ez a marhaság, hogy kifejezetten a snowboardosokat okolják sokan a buckás pálya miatt. Az meg különösen, hogy általában azok hangoztatják ezt, akiknél abszolút az az érzésem, hogy fogalma sincsen az egészről, csak hallotta valahol, és okoskodni próbál.
Személy szerint engem zavar, ha nagyon buckás a pálya, jobban szeretem a szépen kezelt pályán megereszteni, amennyire csak engedi a biztonságérzetem. Viszont az is jó, amikor a pálya szélén van pár bucka, hiszen lehet rajtuk kisebb ugrásokat nyomni (na meg a snowparkok).
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.