Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bucka-snowboard

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bucka-snowboard
2014.02.09. 09:20
Snowboardon állva sosem szerettem a buckás pályákat, de még az itt-ott található buckákat sem, nem tudtam igazán mit kezdeni velük. Általában hosszabb lapom van, mint az átlag, így nehezebb vele a buckás pályán közlekedni, az 1-1 buckát meg sosem sikerült úgy vennem, ahogy szerettem volna. Néha rápróbálkoztam egyre, de általában kisebb-nagyobb esés lett belőle.
És bevallom őszintén, nagyon zavart ez a tény.
Ezért amikor először hallottam a freestyle camp hírét, elkezdett érdekelni. Nem akartam én parkos menővé válni, csak szerettem volna megtanulni a buckákon való ugrás mikéntjét.
Aztán kicsit ottragadtam a parkban. Idén lett volna a 4dik Camp-em, ha a térdem nem húzza keresztbe a számításaim. Megszerettem a parkos jövés-menést, annak ellenére, hogy a parkok nem feltétlenül az én korosztályom által látogatott helyek egy sípályán. :)

Szóval, aki fél a buckáktól, az ugrástól, repüléstől, mert nem tudja igazán kontrollálni, annak javaslom, keressen egy pár napos freestyle-park oktatást magának, nagyon sokat fog segíteni. :)
Előzmény: (PrtyGbr 169136)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.