Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowboard bakancs kérdés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Idipolisz
62 élménybeszámolót írt
62
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowboard bakancs kérdés
2016.01.25. 23:22
A The House nem az a shop ahol a szemetet árulják és beszélik rá a vevőre. Ez egy Rider orientált üzlet és elég jó boardosok üzemeltetik, mint az a szakállas ürge is.
Ez nem egy Intersport haver, kicsit más kategória.
Miért bérel 15 éves szart? mert sajnos a magyar Sí kölcsönzők nagy része ilyen régi leselejtezett szemetet ad ki 3000Ft/nap áron és az aki először bérel úgy hogy életében nem boardozott az nem biztos hogy tudja hogy mit kap a pénzéért főleg úgy hogy széles vigyorral sózzák rá szerencsétlenre. Annál a bérelt és rossz emléket hagyott szemétnél nyilván jobbnak tűnik egy új decathlonos gagyi bakancs is, ezért is adnak el azokból sokat (Quechua, Wedze, Limited4you....)
Én nem küldöm be sehová, főleg nem a dekába és interbe...
Én képben vagyok a hazai helyzettel mert találkozom egy szezonban elég sok kezdővel akikre rábeszélték a TUTI felszerelést üzletben és kölcsönzőben egyaránt. Sajnos ezek az emberek nem ismerik még a normális kölcsönzőket és a kinti kölcsönzői árakhoz meg kevés a pénzük (20-30 eu/nap).
Előzmény: (minerel 186676)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.