Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mölltal - Sportgastein freeride átcsúszás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mölltal - Sportgastein freeride átcsúszás
2016.05.03. 12:54
Köszönöm az infót, a képek nagyon jók. Ezek szerint most fel és le is az É-i kis kuloárban mentél. Ahogy olvastam,korábban a Déliben jöttetek le. Lefele nem jobb a Déli?

A felmenettől nem aggódom,az evidens,hogy viszek hágóvasat, esetleg csákányt is a no fall részre kézbe. Korábban sokat másztam a Tátrában, az összes klasszikust(Karcsmar, Téry, Sátán, Pokol, Vörös stb.) bejártam többször is. Ezzel párhuzamosan sí-túrázgattam is, és az volt a tapasztalatom, hogy bizonyos meredekség felett már nem érdemes a léccel bajmolódni, sokkal gyorsabb és energiatakarékosabb háton vinni.Szerintem a kondim is megvan hozzá. Az aggodalom inkább a lesiklás necces része miatt van.

Nem vagyok teljesen képben a splitboarddal, de ha a cipője ugyanaz, mint a normál boardnak, akkor arra milyen vasat lehet felvenni? Vagy kell másik cipő is a vashoz? Ebből a szempontból a léc jobb, a pattintós vasat pár perc alatt fel lehet venni. Ha nagyon gáz, ez lefele is működhet.
Előzmény: (golo 189147)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.