Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szálláshelyek értékelése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szálláshelyek értékelése
2014.05.13. 10:12
Azt akarom kérdezni, hogy a szállások rovat bővítése fórummal, értékelési léehetőséggel nincs tervben? Őszintén szólva engem nagyon zavar, hogy szinte minden infót (utazás, sípálya tulajdonságai ...) megtalálók itt elég részletesen, de szállásokról személyes véleményt csak nagyon ritkán, akkor is általában azt, hogy nagy ívben érdemes elkerülni valamit ... Az utóbbi időben én már beírom, ha pozitív vagy akármilyen tapasztalatom volt a szállással kapcsolatban, a szállás nevét is feltüntetem. Ezt többen talán azért nem teszik meg, mert attól tartanak, ez reklám ami ellenkezik a fórum szabályzatával. Elég sok a "tuti szállásunk volt, ha érdekel valakit kérdezzen privátban" jellegű bejegyzés.

Miért lenne erre szükség? A honlapokból pl. nem derül ki, hogy egy meredek út vezet a házhoz, ami esetenként csak hólánccal járható. Vagy hogy a fürdőszoba (ha nincs a szobában) a szinten vagy az alagsorban van ... Milyen tiszta, modern a hely ...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.