Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síszimulátor

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síszimulátor
2016.01.19. 14:12
Szervusz!

Talán a felkészítő edzés a jobb kifejezés rá. Mert nem egy az egyben tudja szimulálni a síelést. A síelés egy térbeli rendszer, ez pedig csak egy függőleges és egy vízszintes mozgást állít elő. Amitől hasznosnak ítéltetik, hogy azokat az a fő erőket adja a használójára, ami egy síelés során is hatna rá. Így anélkül játszadozhatsz ezekkel az erőkkel, hogy bármi más zavaró tényező lenne.

A videóból kivágtam azokat a részeket, ahol beszélgetés volt. Így csak a mozgásban töltött részek maradtak. Síoktatóknak úgy gondolom az is elég beszédes.
A szimulátor használata alatt folyamatos instrukciókat kaptam a mozgás felépítéséről. Mit, hogyan csináljak. Azokból az alapokból felépítve ahogyan síelni is kell.
Szóval nem csak egy kondigép, hanem a mozgás szerkezetét is lehet rajta tanulni.És ehhez helyszínen kapsz segítséget.

Hogy az itt tanult mozgás mennyire állja meg a helyét, arról inkább akkor nyilatkoznék, ha a havon is kipróbáltam. De nekem egyenlőre pozitív a véleményem. Ebben is hoztam azt a fajta mozgást, amit a síelésemben benne van. Ha itt javítani tudom, úgy hiszem az a havon is jelentkezni fog.
Előzmény: (WéberF 186337)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.