Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szlovák autópálya és autóút tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szlovák autópálya és autóút tapasztalatok
2019.05.10. 18:36
Szerintem én ugyanezt mondtam, csak a közlekedéssel kapcsolatban. Nem az időjárás stb. a hibás, az egy adott dolog esetleg probléma, meg kell oldani. Volt szerencsém kétszer egy-egy hetet eltölteni Svédországban télen. Január vége, február eleje. Ugye a Svéd Rallyt akkor rendezik. Nem volt sózott út, minek lett volna, viszont volt -20 fok, hó és jég, talán néha még hidegebb is. Az emberek megoldották. Megoldották a svédek, a norvégok és a finnek is. Mindenki tudott közlekedni, és jól éreztük magunkat.

Az egy másik sztori, hogy időnként milyen úton közlekedünk itthon. Nem a jégről, hóról beszélek, hanem arról, amikor az útjavítás abból áll, hogy kitesznek egy 40-es táblát és amikor nem szeretném leütni a felnit, futóművet és lelassítok a kamionok 90-nel előznek meg. Hidd el nem félek az autóban, mentem már 2.5 méter széles úton, erdőben, fasor között akár 200 felett is, de a kamionos sztori nem kellemes. Mielőtt valaki elmondaná a szabályokat, jelzem zárt pályás versenyen.
Előzmény: (golo 205787)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.