Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Nassfeld
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Chalet Kammleitn - Karintiai nyaralás - 3 éjtől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kacsaj
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Nassfeld
2020.01.02. 18:45
A karácsonyi héten voltunk Nassfelden. Még sosem síeltem decemberben, kicsit tartottam tőle, hogy lesz e elég hó. Szerencsére volt. Az első nap, 22-én egész nap esett, éjszaka is. Kissé köd is volt, nem volt túl nagy élvezet így síelni. Másnap viszont kisütött a nap, mintha egy másik pályára csöppentünk volna, végre beláttuk az egész pályarendszert. Tökéletes hó volt mindenfelé, csak a Tröpolachba vezető pályák voltak zárva.Szerencsére megnyitották a 80-as pályát az első állomásig, legalább addig le lehetett csúszni. A minősége is kiváló volt. Szinte egész nap tökéletes körülmények között lehetett síelni. 23-án és 26-án voltak kicsit sokan, a többi napon nem is nagyon kellett sorban állni a felvonóknál. Viszont 26. után már délutánra nagyon kijegesedtek a pályák. Összességében nagyon tetszett ez a síterep, a pályák, felvonók is. 28-án szombaton indultunk haza reggel, és dugó volt a sípálya felé. Nem bántam, hogy mi nem oda tartunk, gondolom tömeg volt egész nap.
A 15-ös tárcsás felvonó alján van egy nagyon jó olasz étterem, oda megéri bemenni.
A szállásunk 10 perc sétára volt, ezért a sídepót használtuk, nem akartuk minden nap cipelni a léceket. 27 EUR volt 6 napra Premium kártya kedvezménnyel, amit a szálláson kaptunk. Szerintem megérte, jó volt mindig odasétálni, és meleg bakancs, kesztyű várt mindig. A parkoló kissé messze van a felvonótól, ezért folyamatosan kis traktor jár, az hozza-viszi az embereket.
Valószínű jövünk még ide, nekem nagyon tetszett a hely.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.