Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Saalbach - Hinterglemm
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Saalbach Suites - luxus pályaszállás és wellness szobák Saalbach-Vorderglemm síterepen
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
apa
114 élménybeszámolót írt
114
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Saalbach - Hinterglemm
2014.01.23. 11:43
Brillante írta másik topikban:

(Ha nem haragszol, átemeltem ide is, mert kapcsolódnék is hozzá)

"Szia Stani.
MI szombattól csütörtökig csapatunk Saalbachban. Sajnos nem olyan a hóhelyzet, mint tavaly volt mikor voltunk. Kezdővel leszünk. Biztam a holnapi havazásban, de úgy néz ki csak kevesebbet kap Saalbach.
A kérdésem az lenne, hogy milyenek kint a pályák, lehet azért élvezhetően csúszkálni, vagy te milyen alternatívát javasolnál esetleg 1-2 napra? Én Kaprunra gondoltam esetleg, hogy ha nem jó a helyzet átnéznénk 1-2x. Tavaly a hinterglemmi déli lejtők jöttek be a legjobban, de most az idő miatt ott van a kevesebb hó úgy nézem. Köszönöm előre is. Üdv. Dave "

Mi is szombaton megyünk egy hétre.
Stani nekem Kaprunt javasolta pár napja, bár bizakodom, mert azért péntekre és vasárnapra is írnak havazást, és végre folyamatosan mínuszok lesznek, tehát nem olvad, és lehet hóágyúzni is.

Tőled és Stanitól - vagy bárkitől, aki járt itt - is kérdezném:

- javasolt hütték a hegyen, vagy esti hely Saalbach faluban ?
- szánkópályákról valami infó, ahogy nézem, több is van, melyiket érdemes kipróbálni ?
- az esti kivilágított pályaszakaszt ajánlanátok-e a két (nem teljesen 0 kilométeres) kezdőnknek ?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.