Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Lengyelország
Czarny Gron - Fekete nyereg
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Czarny Gron - Fekete nyereg
2019.10.06. 09:29
Szervusztok. Látom még nincsenek fent képek Czarny Gron-ról, ezért feltöltök párat. 2019 Január 31-én készítettem őket a 4 üléses tetejénél, a Tiger síparkról. Illetve az utolsón látszik a 6 üléses felvonó bázisállomása, parkoló ülőszékekkel. A síterepet építtető vállalkozó engedély nélkül vágatta ki azt az erdősávot és engedély nélkül építette a felvonót.. és a környezetvédők a hatóságoknál elérték, hogy ne működhessen. A 2019 szezonban már nem működött és ezért a Tiger sípark felső, nagyobbik része gyakorlatilag csak gyaloglással érhető el (!). Angol cikket nem találtam róla, de Lengyelországban elég nagy sajtója van, pl.: https://beskidzka24.pl/uziemiony-wyciag/ Ez van sajnos. Ettől függetlenül a terep elég jó, idén is megyünk remélhetőleg. Készítek majd fotókat az alsó részről is. Még egy: síbusszal lehet csak felmenni a terephez. De ez nem para, a kisbuszok gyorsan pörögnek, nem kell várni.
6.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.