Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gyerekkel a sípályán, avagy a logisztikai kérdések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gyerekkel a sípályán, avagy a logisztikai kérdések
2018.10.08. 07:46
Utazáshoz tablet (fülhalgatóval!!!!!) és a kedvenc meséi... és készülj fel!!! akkor kell AZONNAL megállni pisilni, mikor éppen megelőzted a kamionsort!!!(tavaly 4 éves volt az (lány)unokám, és többször vittem! Az idén is 4 hosszú-hétvége van betervezve) Kajára nekünk nem volt gondunk, a barátnője fényevő s az enyém sem tömi két-kézzel magát. Egy smarni, sültkrumpli, gőzgombóc elég volt nekik délben. Hüttézni nagyon szeretnek, ott jót lehet rosszalkodni! Az enyém is műanyagpályán kezdte és secperc alatt ráérzett az igazi hóra. Kezdetben kék pályákat kerestünk, de az'tán már nem válogattunk. FONTOS! Ha nem oktatáson van, és veletek csúszik lehetőség szerint akkor is több gyerek legyen! (s ez alatt nem a testvérkét értem) Ha többen vannak, nem nyafognak!

Hütte árak: smarni 5-7
sültkrumpli 4-6
Wiener: 8-12
gőzgombóc: 6-8
(ha emlékezetem nem csal, síterepenként jelentős a szórás! Mi Salzburg régiót látogatjuk)
Előzmény: (Dave 201500)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.