Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Segítség! Bepereltek Ausztriában.

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Segítség! Bepereltek Ausztriában.
2019.01.19. 08:55
Ez nagyon bosszantó lehet, hogy ha anyagi haszon reményében a vétkes próbálkozik veled a "hazai pálya" reményében.

A jövőre tekintettel ajánlom - főleg a hegyekbe sokat utazóknak - az egyik osztrák turisztikai szövetség tagságát, mert abban elég komoly (3 millió EUR) felelősségbiztosítási opció van (főleg személyi jellegű károkra), bár a gyakorlatban nem tudom, hogy miképp működik, ha egy hazaival konfrontálódsz.
Családi szinten is van kedvezmény, illetve egyéb dolgokra (kisebb összegű balesetbiztosítás, mentés, kedvezmények szállásra és belépőkre, információk, évi több magazin, stb.) is jó a tagság.

Ez a biztosításra vonatkozó leírás:

https://www.knox.co.at/wp-content/uploads/2017/05/AWS-Folder-English.pdf

Az egyezségre törekvés szerintem is irreális, ha egyértelműen vétlen vagy és koholt bizonyítékokat nem tudnak felhozni veletek szemben.
Szerintem érdemes lenne ezt tényleg nagyobb hír szintre feltornászni, mert talán a jövőben meggondolnák, hogy elviszítenek pár millió vendégéjszakát, ha így szarakodnak velünk.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.