Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Apartman átadó

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
tomika
19 élménybeszámolót írt
19
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Apartman átadó
2019.02.07. 14:03
Teljesen Egyetértek az előttem hozzászólóval. Mi most voltunk egy gyönyörű apartmanba wildkogelen 2018 ban épült egy éjszaka fejenként 10000 Ft volt ellátás nélkül. Èn a munkám miatt sokat utazom Magyarországon itthon is elkérik a 6- 7000 Ft ot hangsúlyozom ellátás nélkül. Igen lehet találni Ausztriában 35 euró környékén reggelivel vacsorával olyan szállást ami 15 20 kilométerre van a pályától és körülbelül 1970 ben épült és azóta is azok a bútorok vannak benne.Tavaly volt egy ilyenben részem Filléres reggeli Filléres vacsora borzalmas körülmények.Na akkor megfogadtam hogy soha többet persze az ember úgy van vele hogy egy két éjszakára kibírjuk Hát nem tudom akkor inkább megyek kevesebbszer Miért Kellene Nekem kibírni? Nem vagyok hajlandó kimenni a folyosóra éjszaka ha ki kell menni a mosdóba. De kinek mi tetszik ennek ellenére én is az átlag magyarhoz tartozom és inkább fizetek többet de nem vagyok hajlandó dohos szagot szagolni három négy napon keresztül mondván.Viszont ha az ember megszeret síelni sajnos azt fel kell fogni és el kell fogadni hogy ez nem egy olcsó sport De egyébként meg ha valaki tud nekem ajánlani pályaszállás t reggelivel vacsorával jó körülmények között 35 euróért nyugodtan írhat privátban én is vevő lennék rá....
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.