Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Apartman átadó

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
leon973
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Apartman átadó
2019.02.08. 11:37
Ha valakinek drága Ausztria (mert fajlagosan szerintem tényleg drága) akkor megoldható a síelés töredék áron, csak picit messzebb kell menni, mondjuk Franciaországba.

Ott eleve úgy épülnek a városok, hogy néhány kivételtől eltekintve minden pályaszállás.

Én vasárnap jöttem haza Paradiskiből (440km pálya) 14 fős luxus minőségű apartmanban laktunk 10-en önellátással.(55 colos tévé, 3 fürdőszoba, 3 wc, 5 hálószoba, 3 külön erkély csodálatos panorámával) Ajtótól ajtóig síelés.

A sítárolóban külön elektromos bakancsszárító, sapka és kesztyűszárító, egészen más reggel a meleg miatt enyhén lágyabb síbakancsot felhúzni teljesen szárazon.

És mindez utazással, a teljes rendszerre érvényes bérlettel együtt (ami 7 napig érvényes) 150 ezer forint volt.


És ez jó minőségű szállás, ha valaki lead az igényekből ugyanezt 120-ból is ki lehet hozni.

Nem kampányolok Ausztria ellen, mert oda is járok, de azért óriási különbség van egy osztrák és egy francia síterep között és árban ég és föld a kettő között a különbség.

Amúgy 10 ezer forint Ausztriában egy valóban pályaszállásért szerintem egyáltalán nem sok, sőt! A 130 kilométeres rendszer meg igény függő, nekem egy hétre nem elég, 2-3 esetleg négy napot elvagyok egy ilyen rendszeren, persze ez függ attól is, ki mennyit síel naponta.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.