Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Külföldi kiadás csökkentés

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 2, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  goloFérfi
Dátum: 2019.10.04. 19:28
(Üzenetazonosító: 206098)
golo Hozzászólások: 898
Regisztrált: 2010.01.02.
BEMUTATKOZÁS

Nincsenek előnyök hátrányok nélkül, de ennek tudatában egy próbát megér. Én nem használom, de a fiaim igen.
https://24.hu/tech/2019/09/29/revol...ut-kartya-szamla-zarolas-problema/
Előzmény: (zolih 206097)
Feladó:  zolihFérfiKezdő snowboardos
Dátum: 2019.10.04. 17:38
(Üzenetazonosító: 206097)
zolih Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2018.01.09.
5 síterepet értékelt

Sziasztok!

Nemrég találtam rá a Revolut nevezetű cégre. Sok jót írnak róla és érdekelne, hogy itt használja-e valaki, mik a tapasztalatok vele?

Már regisztráltam rá, mert eléggé rámentek az ügyfélkör bővítésre, így osztogatják az ingyen bankkártyát és 3000 Ft-ot. Ezek miatt regisztrálni szerintem mindenképp megéri, mert pár perc munkáért kapsz 3000-et, de a kérdésem leginkább arra irányulna, hogy annyira megbízhatóak-e, hogy például egy pár napos síút költségét átutaljam rá és kint arról fizessem a dolgokat?

A Revolut előnyei összefoglalva:

-Nincs számlavezetési díj.
-Ingyenes bankkártya, nincs éves díja sem, és most ingyen ki is postázzák.
-Szinte bárhol használható bankkártya, ami támogatja az érintéses fizetést is.
-Kártya kontroll: bármikor egy kattintással inaktiválhatod vagy aktiválhatod a kártyádat az appon keresztül.
-Nem csak fizikai, hanem “eldobható” virtuális bankkártyát is igényelhetsz online vásárlásokhoz, ha félsz megadni a valódi kártyád adatait.
-Külföldön vagy külföldi oldalon történő vásárlásnál bankközi árfolyamon váltja a pénzt, amivel hosszú távon elég sokat tudsz spórolni.
-Ingyenes pénzfeltöltés bankkártyáról.
-Ingyenes pénzküldés Revoluton belül.
-Kapsz egy IBAN számlaszámot is a fiókodhoz, amire lehet utalni pénzt.

Ha valaki ki akarja próbálni itt egy link, amin meg kell adni a mobilszámot. Majd az SMS-ben kapott applikációt letölteni és végigmenni a regisztráción. Az első bármilyen boltban vagy online vásárlás után jóváírják a 3000 Ft-ot.

https://revolut.com/

laponként: összesen 2, rendezés:
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 6 vendég és 1 regisztrált felhasználó látogatja.