Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szilveszteri síelés környező országokban

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
tomika
19 élménybeszámolót írt
19
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szilveszteri síelés környező országokban
2019.10.30. 20:45
Szia!mindenképpen szilveszterkor akartok menni?általában ilyenkorra már nagyon sok szállás foglalt,és a szállásadok is kb a dupláját kérik mindenhol.A pályák fullon vannak ahol nincs tömeg ilyenkor ott is van.Mi február elején megyünk franciába 1 hétre repülövel, mindennel együtt kb 180 bol megáll az egy hét .Na jo a kaját meg kell oldani,de a legtöbb osztrák pályára csak az egyhetes bérlet 120-140 ezer holott oda is szeretek menni de ár érték arányban ez nem olyan rossz azért, 1hetes bérlet,6 fös apartman repjegy,és a transzfer a reptértöl a pályákig.Ez csak egy tipp volt persze mindenki akkor ér rá én megértem, egyszer voltam ilyenkor, de abbol az árbol el tudok menni máskor kb kétszer bárhova ....Amugy egy tipp, Obertauern ott az összes szállás pályaszállás,és ott tutti jo bulik vannak, de az szerintem nagyon huzos ,föleg ezen idöszakban.
Ha esetleg lenne kérdésed,és tudok segiteni szivesen segitek

Üdv:Tamás
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.