Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Koronavírus-járvány

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Varghasz
253 élménybeszámolót írt
253
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Koronavírus-járvány
2020.09.30. 15:56
Stani,
szerintem ezt nem jól értelmezed, sajnos. Három feltételnek egyszerre kell teljesülnie.
1. Szlovákiából lép be Magyarországra
2. Szeptember 1. előtt lefoglalt szállása volt
3. negatív pcr teszt.
+1 ezek is csak október 1ig.

Nekem is van foglalásom januárra, remélem, hogy addigra újra lehet korlátozás nélkül utazni, de szerintem most még nem ez a helyzet.
Sőt, ha jó hóviszonyok lesznek, lehet, hogy bevállalok egy december közepi besízést is, legfeljebb Karácsonykor otthon leszek :)


2020. október 1-ig a karantént előíró rendelkezés alól a karantént elrendelő határozat kiadására jogosult illetékes járványügyi hatóság a magyar állampolgár részére felmentést ad, ha

1.Magyarország területére a Cseh Köztársaság, a Lengyel Köztársaság vagy a Szlovák Köztársaság területéről lépett be,
2.a Cseh Köztársaság, a Lengyel Köztársaság vagy a Szlovák Köztársaság területén található szálláshelyen a hazaérkezése napját megelőző napra 2020. szeptember 1-jét megelőzően szállásfoglalással rendelkezett,
és
3.a hazaérkezését követően Magyarországon egy alkalommal elvégzett, az egészségügyi szakmai szabályoknak megfelelő, molekuláris biológiai vizsgálat – SARS-CoV-2 PCR teszt – igazolja, hogy a karanténban elhelyezett személy szervezetében a SARS-CoV-2 koronavírus a vizsgálat időpontjában nem volt kimutatható.
Előzmény: (Stani 209449)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.