Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Koronavírus-járvány

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
KarolyiZoli
3 élménybeszámolót írt
3
2 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Koronavírus-járvány
2021.12.06. 18:25
Mivel még érvényben van a regisztráció nélküli oltási időszak, simán meg lehetett jelenni időpont nélkül. Nem is tudtam volna időpontot foglalni, mert nem telt még le a 4 hónap a legutóbbi oltás óta. Annyit füllentettem, hogy szputnyikra harmadik oltásra jöttem, de nem regisztráltam. Nem ellenőrizték a rendszerben, hogy ki vagyok, csak a szokásos nyilatkozatokat kellett kitöltenem, hogy nincs ilyenolyan betegségem/allergiám, stb, és hogy mi volt az első kettő oltásom. Erre a két tavaszi szputnyik oltást írtam be. Az oltó orvos mondta, hogy 2 szputnyikra pfizert vagy modernát szoktak ajánlani, erre mondtam, hogy akkor pfizert kérnék. Azt is kaptam.
Beadta, és csak ez után regisztrálják az EESZT-ben. Azóta ott is megjelent az új oltás, 4/4-ik számúként. Ezzel nincs az a határőr, aki belém köthet…
Ha vége lesz december 12-én ennek az oltási akciónak és megint csak regisztrációval lehet menni, akkor bezárul ez a kiskapu.
Előzmény: (Szecsi 213160)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.