Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Litmanova - Ruzbachy - Novolubovnianske
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Anna
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Litmanova - Ruzbachy - Novolubovnianske
2004.12.07. 19:13
Szia!
Nem csoda,hogy nem találtál róluk,mert kis helyek:)Én személy szerint Litmanováról tudok nyilatkozni.4szer voltam ott(egyetemi tábor keretében),tehát azért ismerem már eléggé:)Litmanován tulajdonképpen 1pálya van,ennek 2része van.Az alsó egy rövidebb,kicsit meredekebb(viszonyítás kérdése mondjuk:).Majd innen kell "átgurulni" a nagy pálya aljára.Az hosszabb,olyan 800m körüli.Ennek a felsö szakasza lankás(gólyóval simán be lehet venni:),majd jön egy törés,és a meredekebb rész,ez a hosszabb.Tárcsás felvonó van,nem használnak hóágyut,és már jegyellenörzö gépet is bevezettek:)Na,szóval a tapasztalat.Én tavaly mondtam azt,hogy soha többet.A pályát nem kezelik le,valahol szüz hó,valahol a füvön sielsz(az mondjuk vicces volt,amikor a földböl kellett kiásnom a lécem végét:)).Ha Szlovákia más pályáin nincs nagyon hó,akkor mindenki ide özönlik,és rengeteget kell várni a felvonóra,és a pályán is sokan vannak.Nem hóbiztos terület,tavaly pl.csak az alsó pályán lehetett sielni,ehhez hozzájött a tömeg...katasztrófa.Egy olyan kis(és kezeletlen!) pályán annyi ember..ilyen szempontból negatívum.DE!Ha esetleg kezdö sielök vagytok,akkor ajánlom,mert ez az a pálya,ahol aztán gyakorolhatsz,amennyit csak akarsz.Én hajdanán itt tanultam meg sielni is,arra tökéletes.De ha már profik vagytok...a büfé mindenesetre remek:))Tehát kb ennyi.Tehát a sielés "minösége" függ a szlovák hóviszonyoktól,és az emberek mennyiségétöl.Ruzbachyról csak hallottam,az allítólag jó,de én megfogadtam,csak saját tapasztalatokban hiszek:))Ennyit tudtam hozzátenni,sorry:)Mindenesetre sok sikert!:)

U.I.Ja,és a bérlet 5napra 2x ezer volt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.